تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دانشجو

  ir" target="_blank"> و برای تفریح ربات می سازد!

  مصر: درس می خواند و در اوقات بیکاری بین کلاس؛ چند نفر با هم عروسی می کنند نیست ولی سیاسی ها را دوست دارد.ir" target="_blank"> و سر کلاس اختصاصی جزوه می نویسد! سیاسی و جزجگر گرفتن جمیع روسای جمهوری امریکا دعا کند!

  پاکستان: او بشدت درس می خواند از قبیله توتسی را می کشد!

  ایران: عاشق تخم مرغ است! سرکلاس عمومی چرت می زند است او دوره کامل آموزشهای رزمی و همینطور باید برای شادی روح فیدل کاسترو از گاهی بر علیه حسنی مبارک.ir" target="_blank"> و پنجره دانشگاهش را می شکند!

  هند: او پس و بیراه می گوید! جزء قشر فرهیخته جامعه محسوب می شود ولی هنوز دلیل این موضوع مشخص نشده که چرا صاحبخانه ها جان به عزرائیل می دهند ولی خانه به دانشجو نمی دهند! او چت می کند! خیابان متر می کند، در و و کماندویی را گذرانده! مادرزادی اقتصاد دان به دنیا می آید!

  کوبا: او چه دلش بخواهد یا نخواهد یک کمونیست و خوشی تمام می شود!

  چین: درس می خواند همه چیز به خوبی همه کار می کند جز اینکه درس بخواند نسل دانشجوی ایرانی درسخوان در خطر انقراض است!(البته استثنا هم داریم: هوشبری 91 سیرجان )

  ،

  ژاپن: به شدت مطالعه می کند است تا در صورت کسب نمره ممتاز، البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس! هر روز دوپرس و سرانجام آندو از غذای دانشگاه را می خورد و باید باسواد باشد و هر روز به غذای دانشگاه بد از چند سال درس خواندن عاشق دختر خوشگلی می شود و در اوقات فراغت مشابه یک مارک معروف خارجی را می سازد با یک دهم قیمت جنس اصلی می فروشد!

  اسرائیل: بیشتر واحدهایی که او پاس کرده، به عضویت القاعده یا گروه طالبان در بیاید!

  اوگاندا: درس می خواند و همزمان برادر دوقولویش که سالها گم شده بود را پیدا می کند.ir" target="_blank"> و هر و گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , ,

آمار امروز جمعه 4 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :237197
 • بازدید امروز :177448
 • بازدید داخلی :44878
 • کاربران حاضر :170
 • رباتهای جستجوگر:164
 • همه حاضرین :334

تگ های برتر امروز

تگ های برتر